ANKARA ŞUBESİ PANEL 20.04.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ ANKARA ŞUBESİ PANEL 20.04.2016 20.04.2016 07:36
ANKARA ŞUBESİ PANEL 20.04.2016

ANKARA ŞUBESİ “ÇOCUK İSTİSMARI VE İHMALİ” KONULU BİR PANEL GERÇEKLEŞTİRDİ.

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği Ankara Şubesi , Cumhuriyet Kadınlar Derneği işbirliği ile 20 Nisan 2016 Çarşamba günü Saat : 14.00′te  Ankara Yüksek Ticaretliler Lokali’nde  “Çocuk İstismarı ve İhmali” konulu panel düzenledi.

Panelde Moderatörlüğü  Çocuk istismarı Önleme Derneği kurucu üyesi Av.Türkay Asma üstlenirken,Aynı Derneğin Başkanı Prof.Dr.Bahar Gökler İstismar edilen cocuğun duygusal travması,Sosyal Hizmetler uzmanı Figen Paslı İstismar edilen çocuğun korunması,Ankara Üniversitesi halk sağlığı Anabilim dalı öğretim üyesi Prof.Dr.Ahmet Saltık, Çocukların Cinsel istismarı ve halk sağlığı konularında konuşmacı olarak bilgilerini detaylarıyla paylaştılar. 

Bizlere yeni görev ve sorumluluklar yükleyen Çocuk İstismarı ve ihmali panelimiz verimli oldu, başarılı geçti. Panelist olarak katılan Prof.Dr.Ahmet SALTIK’ a, Prof.Dr.Bahar GÖKLER’ e, Av. Türkay ASMA’ ya, Sosyal Hizmetler Uzmanı Figen PASLI’ ya, Düzenlemesini birlikte yaptığımız Cumhuriyet Kadınları Derneğine, Fotoğraf ve video çekimini gerçekleştiren Y. Muzaffer Ünlü ye ve tüm emeği geçenlere, İstanbul Yüksek Ticaret Marmara Üniv.İ.İ.B.F Mezunları Derneği Ankara Şubesi Yönetim Kurulu adına Teşekkür ederiz.

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER