ANKARA ŞUBESİ-ANKARA BAROSU PANEL 28.02.2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ ANKARA ŞUBESİ-ANKARA BAROSU PANEL 28.02.2014 16.02.2014 23:53
ANKARA ŞUBESİ-ANKARA BAROSU PANEL 28.02.2014

DERNEĞİMİZ ANKARA ŞUBESİ VE ANKARA BAROSU TARAFINDAN 28 ŞUBAT 2014 TARİHİNDE ANKARA BAROSU KONFERANS SALONUNDA “TÜRKİYE’NİN İDARİ YAPISI VE SEÇİM KANUNU” KONULU BİR PANEL  DÜZENLENDİ.

Panel Ankara Şube Başkanı Davut ÖZDEMİR, Genel Başkan Saffet AÇIKGÖZ , TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel AKDEMİR ve Ankara Barosu Başkan Yardımcısı Avukat Orhan ŞİMŞEK tarafından yapılan açılış konuşmalalarıyla başladı. Oturum Yöneticisi olarak Marmara Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Sabri TÜMER görev alırken ,Panelistler ise İzmir Milletvekili Prof.Dr. Birgül AYMAN GÜLER, Atatürkçü Düşünce Derneği Bilim Kurulu Başkanı Prof.Dr.rer.nat.D.Ali ERCAN,Ziraat Müh. Odası Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Bülent GÜLÇUBUK idi.Katılımın oldukça yüksek olduğu panelde salon tamamıyla dolarken salona sığmayan izleyiciler ise dış salona konulan TV vasıtasıyla oturumu izledi.Konuşmacılar genelde Akademik bir bakış ile konuları ele alırken , Türkiye’nin idari yapısı işlerken, özellikle Büyükşehir Kanununun olası olumsuz sonuçları hakkında görüşlerini ortaya koydular. Seçim Kanunu, pratik sonuçları ve ortaya çıkan adaletsizlikler ortaya konuldu ve irdelendi. Panel sonrası Ankara Barosu tarafında Panelistlere plaket verilirken, Derneğimiz adına ise Davut Özdemir tarafından birer kitap hediye edildi. Panale İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ,Giresun Şubesi Başkanı M.Talip GÜLEN ve Y.Kurulu üyesi Hüseyin AKTAŞ’ın yanı sıra,bir çok konuk katılmıştır. Panelin sunumları Ankara Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Canan SARITAŞ tarafından yapıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER