ABİM DENİZ-CAN DÜNDAR VE HAMDİ GEZMİŞ TÜYAP FUAR’INDA 16 KASIM 2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT-EDEBİYAT ABİM DENİZ-CAN DÜNDAR VE HAMDİ GEZMİŞ TÜYAP FUAR’INDA 16 KASIM 2014 14.11.2014 10:47
ABİM DENİZ-CAN DÜNDAR VE HAMDİ GEZMİŞ TÜYAP FUAR’INDA 16 KASIM 2014

CAN DÜNDAR VE HAMDİ GEZMİŞ “ABİM DENİZ ” KİTABI İÇİN 16 KASIM 2014 TARİHİNDE TÜYAP FUAR’INDA…

Okulumuz Mezunu ve Derneğimiz Üyesi Sayın Hamdi GEZMİŞ, Can Dündar’ın kaleme aldığı “Hiç yayınlanmamış mektup ve fotoğraflarla Hamdi Gezmiş anlatıyor- ABİM DENİZ” kitabının imza gününde Can Dündar ile birlikte 33.Tüyap Kitap Fuarında Okurlar ve sevenleriyle buluşuyor.

DENİZ GEZMİŞ PANELİ

(CAN DÜNDAR-HAMDİ GEZMİŞ)

YER : İSTANBUL TÜYAP KİTAP FUARI  BEYLİKDÜZÜ

TARİH:16 KASIM 2014 PAZAR

MARMARA SALONU  SAAT: 14.15 -15.15

KİTAP HAKKINDA….

Bugüne kadar özenle saklanan fotoğraflar, mektuplar ve belgeler, Can Dündar’ın deneyimli gazeteciliği ve Deniz’in yıllarca sessiz kalan kardeşi Hamdi Gezmiş’in tanıklığıyla ilk defa “Abim Deniz”de gün yüzüne çıkıyor. Kitap Can Yayınları’ndan çıktı.

“Bu kitapta Deniz’in durgun, fırtınalı, eğlenceli, dalgalı hallerini ve yer yer derinliklerini bulacaksınız. Neden bugün hâlâ on binlerce çocuğun adında yaşadığını, her kesim tarafından sevilip sayıldığını, ölüm yıldönümlerinde nasıl olup da her yıl biraz daha büyüyen kalabalıklar toplandığını, her direnişte, her mitingde isminin niçin ısrarla anıldığını, neden Gezi Direnişi patladığında AKM’nin en görünür yerine onun posterinin asıldığını daha iyi anlayacaksınız.”

Bugüne kadar özenle saklanan fotoğraflar, mektuplar ve belgeler, Can Dündar’ın deneyimli gazeteciliği ve Deniz’in yıllarca sessiz kalan kardeşi Hamdi Gezmiş’in tanıklığıyla birlikte ilk defa bu kitapta gün yüzüne çıkıyor. Devrim ideali peşinde fedakârca koşturmuş bir kuşağı ve dönemin siyasi atmosferini ortaya koyan Abim Deniz Denizlerin “onurlu ve cesur” duruşlarına içten bir selam…

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER