9.KADIKÖY KİTAP GÜNLERİNDE YÜKSEK TİCARETLİ YAZARLARIMIZIN İMZA GÜNÜNDEYİZ | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa BİZDEN HABERLER 9.KADIKÖY KİTAP GÜNLERİNDE YÜKSEK TİCARETLİ YAZARLARIMIZIN İMZA GÜNÜNDEYİZ 12.06.2017 10:36
9.KADIKÖY KİTAP GÜNLERİNDE YÜKSEK TİCARETLİ YAZARLARIMIZIN İMZA GÜNÜNDEYİZ

9.KADIKÖY KİTAP GÜNLERİNDE YÜKSEK TİCARETLİ YAZARLARIMIZIN İMZA GÜNÜNDEYİZ

  Kadıköy Belediyesi’nin tarihi Haydarpaşa Garı’nda düzenlediği 9′uncu Kadıköy Kitap Günleri’nde 200 e yakın yayınevi stant açtı. 3 Haziran- 11 Haziran günleri arasında 9 gün boyunca her çeşit kitaba ve yazarlarına ulaşıldığı 9. Kitap Günleri’ne bu yıl yüzün üzerinde yazar, hem söyleşiler hem de imza günlerinde okurları ile buluştu. İmza günü yapan yazarlar arasında Üniversitemiz mezunlarıda vardı…Bu yazarlardan Hüseyin Irmak ve Bihin Edige’nin imza günlerine İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği İstanbul Şube Başkanı Bülent Doğu, Başkan Yardımcısı Semiha Sevimsoy , İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi Mezunları VAKFI Başkan Yardımcısı Nurdan Bilgin Sirman ve üyelerimizde katılarak destek verdi. Arkadaşlarımızın başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz..

Etiketler
Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER