4.MALİ MÜŞAVİRLER KONGRESİ 04.12.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER 4.MALİ MÜŞAVİRLER KONGRESİ 04.12.2015 08.12.2015 23:39
4.MALİ MÜŞAVİRLER KONGRESİ 04.12.2015

MALİ MÜŞAVİRLER VE MUHASEBECİLER BİRLİĞİ DERNEĞİ (MMMBD) 04 ARALIK 2015 TARİHİNDE  “4.TÜRKİYE MALİ MÜŞAVİRLER KONGRESİNİ” GERÇEKLEŞTİRDİ.

Genel Başkan Server Gökmen’in açılış konuşmasıyla başlayan Kongre 4 Aralık 2015 Cuma günü İSMMMO salonlarında yapıldı.Kongrenin bu yılki konusu “Derneklerin Toplumdaki yeri ve önemi “olarak belirlenmişti.İş dünyası, sendikalar, üniversiteler, akademisyenler ,çeşitli meslek örgütleri ve derneklerin de katıldığı toplantılar üç oturum olarak düzenlendi.

Derneğimizi temsilen Kongreye katılan Genel Başkan Hikmet Kabuk 3.oturumda “Derneklerin Meslek Örgütlenmesindeki Yeri ve Önemi “konusunda  bir konuşma yaptı.

Birçok Marmara Üniversitesi mezunu, değişik kuruluşların temsilcileri olarak kongrede yer aldı.Derneğimiz üyeleri İSMMMO Başkanı ve MMMD Onur Kurulu Başkanı Yahya Arıkan,Marmara Üniversitesi Mezun Dernekleri Federasyonu Başkanı,Muhasebe Uzmanları Derneği Başkanı ve MMMD Onur Kurulu üyesi Sabri Tümer,TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel Akdemir,Geçmiş dönem MMMD Başkanı Ziya Disanlı da  konuşmacı olarak katıldıkları kongrede Camiamızın gurur duyduğu üyelerimiz oldular.

Kongrede MMMD Kurucu Başkanı Derneğimiz üyesi Turgut Arığ’ın yanı sıra ,TÜRMOB Denetleme Kurulu üyesi Nazım Anıl,İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz,Başkan yardımcısı Nurper Bozok ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahan da hazır bulundular.

Kongre sonrası Konuşmacı üyelerimize MMMD tarafından katılım belgeleri takdim edildi.

 

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER