25.YIL MEZ.ONUR BELGESİ TÖRENİ 21.02.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER 25.YIL MEZ.ONUR BELGESİ TÖRENİ 21.02.2015 12.02.2015 23:37
25.YIL MEZ.ONUR BELGESİ TÖRENİ 21.02.2015

25.YIL MEZUNLARI ONUR BELGESİ TÖRENİ 21 ŞUBAT 2015 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 15.00 ‘DE YÜKSEK TİCARETLİLER  LOKALİNDE YAPILDI.

1898-1990 mezunları ile daha önceden mezun olmasına rağmen belgelerini alamamış üyelerimizin katılımıyla düzenlenen Onur Belgesi Töreninde ; çok sayıda mezunumuz ve aileleri katıldı.Programın sunumunu İstanbul Şubesi Başkanı Yardımcısı Ceyda TÜFEKÇİ üstlendi.Açılış konuşmasını İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ yaparken,Marmara üniversitesi Mezun Dernekleri federasyonu Başkanı Sabri TÜMER ve Genel Başkan Hikmet KABUK da söz alarak konuklara hitap ettiler.Daha sonra onur belgeleri takdim edildi. Belgesini alan arkadaşlarımız tek tek kürsüye gelerek duygu ve düşüncelerini ifade etttiler.Törene katılan ve destekleyen üyelerimize, ailelerine, dernek Genel Merkez ve İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine,Personelimize,Organizasyonun sorumluluğunu üstlenen İst.Şube Başkan Yardımcısı Ceyda Tüfekçi ile destek veren Yönetim Kurulu üyemiz Gülser Turhan ŞİMŞEK arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…


Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER