1930 SANAYİ KONGRESİ ANKARA ŞUBESİ 27.05.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ 1930 SANAYİ KONGRESİ ANKARA ŞUBESİ 27.05.2016 30.05.2016 09:30
1930 SANAYİ KONGRESİ ANKARA ŞUBESİ 27.05.2016

ANKARA ŞUBESİ 1930 SANAYİ KONGRESİ İLE İLGİLİ BİR KONFERANS GERÇEKLEŞTİRDİ.

Konferans 27 Mayıs 2016 Cuma günü Saat : 16.30 da Ankara Şubesi Yüksek Ticaretliler Konferans salonunda  düzenlendi.Sunumlar Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi öğretim üyesi Dr.Serdar Şahinkaya tarafından yapıldı.

 1930 Sanayi Kongresini 27 Mayıs günü tartıştık.Anlamlı bir günde bu etkinligimizi gerçekleştirdik. Bu vesileyle 27 Mayıs 1960 gününü de anmış olduk başta Sayın Dr.Serdar Şahinkaya olmak üzere katılım ve katkılarından dolayı Profesör Doktor Aziz Konukman’ a Muhasebeci Mali Müşavirler Birliği Derneği Ankara şube Başkanı sayın Yücel Ulusoy’lu ya Onursal genel başkanımız Kamil Özdemir’e Oktay Kücükkiremetci’ye Egtimci Hüseyin Önder’e katılan tüm dostlarımıza üyelerimize Teşekkür ediyoruz anlamlı ve önemli bir toplantı oldu tarihi gerçekleri bugünle kıyaslayarak görüştük tartıştık.Fotograf ve video çekimini gerçekleştiren Yaşar Muzaffer Ünlü ye ayrıca teşekkür ederiz. Katılım biraz az olsada içerik üst düzeyde idi.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER